Toll Free : (002) 124 2548

FETHİYE

Fethiye Çalış spotu Fethiye Surf Center’ ın merkez spotudur.  Fethiye- Çalış spotunda rüzgar sörfü uçurtma sörfü, katamaran, topaz lazer kurslarına katılabilir  kano, deniz bisikleti kiralayabilirsiniz. Rüzgar genellikle saat 9- 12 arasında hafif esmekte saat 12- 16 arasında 10-14 knot esmektedir. Ögleden önce denizin dümdüz olması rüzgar sörfü öğrenenler için ideal bir ortam oluşturmaktadır.

Öğleden sonra rüzgarın kuvvetlenmesi ile kitesurf ya da profesyonel rüzgar sörfü yapanlara hitap etmektedir.  Fethiye lokasyonu daha çok bu sporlara yeni başlayanlara yönelik bir spottur. Ailelerin ve çiftlerin genellikle  tercih ettiği bir lokasyondur. Çünkü sörf yapmayanların zamanlarını degerlendirebilecekleri birçok olanak vardır. Sörf cafe vitamin ve sörf cafe restaurant zengin menüsü ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Fethiye turistik bir ilçe olduğu için kendinize hertürlü (pansiyon, hotel villa..) konaklama olanağı bulmanız mümkündür. Fethiye den Gökova ya da Karadere lokasyonuna 1 saatte ulaşmanız mümkündür. Fethiye lokasyonunda müşteriler kendi malzemelerini depolama olanağı vardır. Kamp olanağı mevcuttur.

Plajda kite   kompresörü, malzeme yıkamak için  tatlı su, ücretsiz internet bulunmaktadır. Çalış plajı dolmuşları sizi okulun kapısına kadar getirmektedir. Fethiye lokasyonu center manager i Yener Aykurt tur.